Odběr i práce persoválu vše v pořádku. Jen mě překvapilo, že před potencionálně nemocnými objednanými pacienty měli na odběrech přednost samoplátci, tudíž lidé,kteří svůj test potřebují k zaměstnání nebo cestování.
Jana
31. máj 2021
4 Skvelé
Marie
31. máj 2021
3 Dobré
Zuzana
31. máj 2021
2 Horšie
Chybně jsem se zaregistrovala, teď nemám test a nejde mi znovu se zaregistrovat