Příjemné vystupování sestry u okýnka rychlí a profesionální odběr objednání jednoduché přes internet děkuju čekám na výsledek snad bude ok hodně spokojených testovaných neskutečná profesionalita všech i pana co naváděl na parkovišti kam jít hezký den
Roman
27. máj 2021
1 Zlé
Linda
27. máj 2021
4 Skvelé
Monika
27. máj 2021
5 Perfektné
Tereza
27. máj 2021
5 Perfektné
Jiří
26. máj 2021
5 Perfektné
Pristup personalu v tehle ne vubec lehke dobe. Samotny odber👍. Rychlost, zadne fronty, bez cekani. Dekuji.