Chtěl bych poděkovat dnešní (10.5. 11,15 hod ) odběrové pracovnici za velmi citlivý přístup k odběru. Beru totiž léky na ředění krve a trochu jsem měl obavy, aby mi nedošlo ke krvácení z nosu.
Děkuji, J. Š.
Ester
10. máj 2021
5 Perfektné
Příjemný personál, rychlé vyřízení
Tomáš
10. máj 2021
5 Perfektné
Rezervační systém,že jsem nemusel čekat Profesionalita personálu.