Vše proběhlo jak mělo. Příjemný a ochotný personál.
Dana
3. máj 2021
5 Perfektné
Renáta
3. máj 2021
5 Perfektné
Marie
3. máj 2021
5 Perfektné
Empatický přístup personálu, což mě dodalo pocit klidu.
Petr
3. máj 2021
1 Zlé
pokud jste registrovani higienou a vasim doktorem tak bez znalosti pc. nebo bez internetu.tak vas od odber.mista covid19.vyzenou spatky na vlak aby jste nakazili dalsich 10lidi,misto toho aby to za vas doklikli v pocitaci/objednavku/..kontaktni telefoni cislo v odberovem miste covid19-dovolate se do tři dnu pokud mate štěsti...MZCR.-DEKUJI!