Kvalita, vzali mě na čas, příjemné prostředí, masážní křeslo
Věra
29. júl 2025
5 Perfektné
Simona
29. júl 2025
3 Dobré
Tatiana
28. júl 2025
5 Perfektné
Lukrecia
28. júl 2025
4 Skvelé
Julie
28. júl 2025
5 Perfektné
Hezké prostory
Andrea
26. júl 2025
5 Perfektné
Dita
25. júl 2025
5 Perfektné
Skvělá péče. Odcházím s naprosto úžasným pocitem s božský ošetřením a s krásnými nehty. Vřele doporučuji.
Milena
25. júl 2025
5 Perfektné
Natálie
24. júl 2025
5 Perfektné
Všem bych doporučila tento salón, personál je velmi příjemný. Nehty mám pokaždé krásné a vždy vydrží a neodlupují se. Pokaždé se objednávám ke slečne Lan, je milá a šikovná.