Byla jsem poprvé v salonu u Belly, je skvělá. Udělala mi dokonalé gelové nehty v ombré stylu. Moc hezké komornější prostředí salonu, k pití nabídnuta káva, voda. Kartička se zvýhodněnými vstupy. V salonu bylo neustále plno, což na mě působilo pozitivně. Oceňuji možnost online rezervace. Určitě přijdu moc ráda znovu. Děkuji. Lucie
Jana
21. október 2025
5 Perfektné
Michaela
21. október 2025
5 Perfektné
Kiki
20. október 2025
5 Perfektné
Trisha
18. október 2025
5 Perfektné
Mihail
18. október 2025
5 Perfektné
Lenka
18. október 2025
5 Perfektné
Martin
17. október 2025
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.75 Perfektné(1010)
Perfektné
881
Skvelé
63
Dobré
31
Horšie
14
Zlé
21
O nás
Nabízíme služby pro manikúru, pedikúru, kadeřnictví, řasy a kosmetiku.