Chodím na řasy pravidelně a jsem velice spokojená.
Jediné, co bych chtěla vytknout tomuto salónu, že se nedá platit kartou, pouze hotově, takže musím vždy vyzvedávat větší částku předem…
Kateřina
7. január 2025
5 Perfektné
Ivana
6. január 2025
5 Perfektné
Stavros
5. január 2025
5 Perfektné
Vse v poradku!Velmi spokojen..
Marek
2. január 2025
5 Perfektné
Eva
2. január 2025
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.75 Perfektné(1005)
Perfektné
877
Skvelé
62
Dobré
31
Horšie
14
Zlé
21
O nás
Nabízíme služby pro manikúru, pedikúru, kadeřnictví, řasy a kosmetiku.