Sestřička i paní doktorka Seifertová jsou vždy moc milé, vstřícné a trpělivé. Musím opravdu vyzdvihnout jejich přístup, ze kterého jde na první pohled vidět, že jim na zvířatech opravdu záleží a že svou práci dělají s láskou. Můžu jen doporučit:))
Tereza
10. november 2025
5 Perfektné
Šárka
10. november 2025
5 Perfektné
Jan
6. november 2025
5 Perfektné
Tereza
5. november 2025
5 Perfektné
Dagmar
21. október 2025
5 Perfektné
Iva
16. október 2025
5 Perfektné
Lenka
12. október 2025
5 Perfektné
Doubravka
6. október 2025
5 Perfektné
Jana
3. október 2025
5 Perfektné
Paní doktorka je prostě skvělá.
Zhrnutie recenzií
4.99 Perfektné(242)
Perfektné
240
Skvelé
1
Dobré
1
Horšie
0
Zlé
0
O nás
Veterinární ordinace pro malá zvířata s osobním přístupem.