Byli jsme na vstupní prohlídce s kočkou. Čekárny i ordinace moderně, vkusně a čistě zařízené, paní doktorka i sestřičky usměvavé milé, vstřícné. Byl čas na všechny dotazy i dobré rady. Velká spokojenost.
Zuzana
9. září 2025
5 Perfektné
Kristýna
9. září 2025
5 Perfektné
David
5. září 2025
5 Perfektné
Petra
3. září 2025
5 Perfektné
Anna
2. září 2025
5 Perfektné
Hana
1. září 2025
5 Perfektné
Pavla
1. září 2025
5 Perfektné
Vždy má sestřička i paní doktorka dobrou náladu a úsměv na tváři.Jsou moc hodní a dají zvířátkům tu největší péči.
Tereza
29. srpna 2025
5 Perfektné
Jako vždy příjemná zkušenost, paní doktorka i sestřička jsou velmi ochotné, milé a profesionální. Děkujeme
Zhrnutie recenzií
4.99 Perfektné(242)
Perfektné
240
Skvelé
1
Dobré
1
Horšie
0
Zlé
0
O nás
Veterinární ordinace pro malá zvířata s osobním přístupem.